Śniadanie daje moc

sniadanieCelem programu jest przede wszystkim zwiększenie świadomości na temat zasad prawidłowego odżywiania dzieci, w tym roli śniadania, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia, a także przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce poprzez edukację i promocję prawidłowego żywienia.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Niestety nadal wiele dzieci nie jada pierwszego i drugiego śniadania.

8 listopada 2013 roku uczniowie klas 0-III przygotowali  oraz spożyli pożywne śniadania, tym samym nasza szkoła przyłączy się do programu ŚNIADANIE DAJE MOC!