Grono Pedagogiczne

Urszula Bujarska
u.bujarska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy VIIb
Patryk Cheba
p.cheba@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Ks. Dariusz Dawid
d.dawid@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel katecheta ewangelicki
Grażyna Fila
g.fila@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wspomagający, nauczyciel rewalidator
Grzegorz Florczyk
g.florczyk@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel religii
Alicja Fornal
a.fornal@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy IIIb
Wioletta Frącz-Lewicka
w.lewicka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel oddziału przedszkolnego
Natalia Galecka
n.galecka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka angielskiego
Małgorzata Gendera
m.gendera@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel matematyki, chemii
Wychowawca klasy VIc
Krystyna Gibas
k.gibas@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy Ib
Andrzej Golus
a.golus@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wychowania fizycznego
Wychowawca klasy VIIIb
Joanna Hojka
j.hojka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka angielskiego
Wychowawca klasy IVb
Magdalena Iłczyk
m.ilczyk@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wychowania fizycznego
Wychowawca klasy VIIIa
Anna Isakiewicz
a.isakiewicz@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Iwona Janosz
i.janosz@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wspomagający
Bożena Jaroń
b.jaron@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wychowania fizycznego
Marlena Jaworek
m.jaworek@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy Ia
Nauczyciel świetlicy
Grażyna Kaczorowska
g.kaczorowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel historii
Natasza Kamieńska
n.kamienska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel wspomagający
Marta Karch
m.karch@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka niemieckiego
Barbara Kieza
b.kieza@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Anna Kossowska
a.kossowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka angielskiego
Agnieszka Kubiak
a.kubiak@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel historii
Aleksandra Lisowska
a.lisowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel bibliotekarz
Marta Matuszewska
m.matuszewska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy IIb
Alicja Michalska
a.michalska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel muzyki
Alina Muschalik
a.muschalik@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel plastyki
Anna Nawrocka
a.nawrocka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy IIIa
Beata Nowicka
b.nowicka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka polskiego
Ewelina Orłowska
e.orlowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy Va
Magdalena Piotrowicz-Kopiec
m.piotrowicz@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Nauczyciel klasy IIa
Justyna Puchała
j.puchala@sp36.zabrze.pl
Wychowawca świetlicy
Sylwia Remisz
s.remisz@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka angielskiego
Agnieszka Szczęsna-Mączka
a.szczesna@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel biologii, przyrody
Wychowawca klasy VIa
Monika Szymańska
m.szymańska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel historii
Joanna Teter
j.teter@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel matematyki, fizyki
Wychowawca klasy VIIc
Beata Tomaszewska
b.tomaszewska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel techniki
Magdalena Udała-Grabowska
m.grabowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel matematyki
Wychowawca klasy IVa
Krystyna Wiśniewska
dyrektor@sp36.zabrze.pl
Dyrektor Szkoły
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy IIa
Dagmara Wojciechowska
d.wojciechowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel oddziału przedszkolnego
Ewa Wojciechowska
e.wojciechowska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel świetlicy
Anna Wręczycka
a.wreczycka@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel biologii
Jolanta Wrzeciono
pedagog@sp36.zabrze.pl
Pedagog szkolny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Irena Wziątek
i.wziatek@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel informatyki
Wychowawca klasy VIIa
Barbara Zarębska
b.zarebska@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy VIb
Emilia Ziomek
wicedyrektor@sp36.zabrze.pl
Wicedyrektor Szkoły
Nauczyciel techniki oraz informatyki
Wychowawca klasy Vb
Agata Zubała
a.zubala@sp36.zabrze.pl
Nauczyciel muzyki