Nasze sukcesy i osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016
Nazwa konkursu |
Etap |
Uczniowie |
Opiekun |
Osiągnięcia |
Uwagi |
VIII edycja wojewódzkiego konkursu” UKisOK” | wojewódzki | Paulina Pasiecznik | Aleksandra Gajowska | laureatka III stopnia | |
Regionalny Festiwal Piosenki Patriotycznej „ Niech Płynie Pieśń…” | regionalny | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | II miejsce | |
„Time travel” | wojewódzki | Paulina Pasiecznik | Aleksandra Gajowska | II miejsce | konkurs towarzyszący VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „UKisOK” |
Miejski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Inez Mohn | Joanna Ringmann | II miejsce | |
Miejski Konkurs Piosenki Poetyckiej i Turystycznej | miejski | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | II miejsce | |
VIII edycja wojewódzkiego konkursu” UKisOK” | wojewódzki | Aleksandra Gołdy | Aleksandra Gajowska | laureatka II stopnia | |
VIII Miejski Konkurs Literacki „Opowiadam – Ja i moje zwierzę” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zabrze – p. M.Mańki-Szulik |
miejski | Aleksandra Gołdy | Beata Nowicka | I miejsce | kategoria IV-VI |
XV miejski konkurs ZABRZAŃSKIE MALOWANIE NA EKRANIE pt. „Zdrowie – mój skarb” |
miejski | Aleksandra Gołdy | Irena Wziątek | I miejsce | kategoria IV-VI |
Mój szkolny kolega z misji XV edycja: Wszyscy jesteśmy uczniami- misjonarzami |
ogólnopolski | Aleksandra Gołdy | Ewa Mańka | II miejsce | Praca literacka |
„Mój ulubiony bohater literacki” piąta edycja | międzyszkolny | Malwina Gadomska | Maria Tomicka | II miejsce | Kategoria: szkoły podstawowe, klasy IV-VI |
„Mój ulubiony bohater literacki” piąta edycja | międzyszkolny | Kacper Smetaniuk | Maria Tomicka | wyróżnienie | Kategoria: szkoły podstawowe, klasy I-III |
„Mała Olimpiada Polonistyczna” edycja 2016 |
miejski (finał) | Aleksandra Gołdy | Beata Nowicka | V miejsce | Kategoria: szkoły podstawowe, klasy IV-VI |
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Manga w kimonie” |
międzyszkolny | Justyna Martinka | Aleksandra Gajowska | Wyróżnienie | Kategoria: szkoły podstawowe |
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Manga w kimonie” |
międzyszkolny | Martyna Kasza | Aleksandra Gajowska | Wyróżnienie | Kategoria: szkoły podstawowe |
Półfinały ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników” | ogólnopolski półfinał | Ewelina Gołdy Mateusz Grzybek Oliwia Modzelewska Eliza Moj | Aleksandra Gajowska Maria Tomicka | Kategoria klas I-III i IV-VI | |
XVII Wojewódzki Konkurs Haftu i Rękodzieła Artystycznego | wojewódzki | Kuba Winter | Emilia Ziomek | II miejsce | Kategoria klas I-IV |
Miejski Konkurs historyczno-informatyczny „Śląsk Moja Mała Ojczyzna” | miejski | Kamila Blaszka | Marlena Ziętal | III miejsce | VI edycja |
XI edycja Miejskiego Konkursu Informatycznego „Krzyżówka Informatyczna” | miejski | Kamil Jeziorski | Anna Romaniuk Irena Wziątek | II miejsce | Kategoria klas IV |
20 Konkurs „Piosenki Śląskiej” |
miejski | Katarzyna Buraś | Irena Wziątek | II miejsce | |
62. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Marta Buraś | Irena Wziątek | Brązowa Nuta | Kategoria soliści I-III |
62. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Katarzyna Buraś | Irena Wziątek | Brązowa Nuta | Kategoria soliści I-III |
XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych z Ewangelii św. Łukasza |
finał diecezjalny | Jakub Szwach | Ewa Mańka | II miejsce | I miejsce w rejonie zabrzańskim |
8 edycja Orszaku Trzech Króli – konkurs plastyczny „Czwarty Król.Król Miłosierdzia” | ogólnopolski | Aleksandra Gołdy | Ewa Mańka | II miejsce | kategoria wiekowa kl. IV-VI |
XI Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III ”Z ortografią w zabawie” | półfinał | Emilia Dziadkiewicz | Ewa Mańka | awans do finału | |
XI Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III ”Z ortografią w zabawie” | półfinał | Anna Salicka | Ewa Mańka | awans do finału | |
IV Zabrzańskie Dni Anioła 2015 „Śląski Anioł” – konkurs plastyczny | miejski | Anna Maternik | Ewa Mańka | I miejsce | praca przestrzenna w kategorii szkół podstawowych kl. I-VI |
IX Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Panu z weselem” | regionalny | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | II miejsce | kategoria: soliści kl. 4-6 |
IX Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Panu z weselem” | regionalny | chór szkolny CRESCENDO | Joanna Ringmann | II miejsce | kategoria: zespoły |
Miejski Konkurs Międzyprzedmiotowy „Matematyka w literaturze i sztuce” | miejski | Paulina Lukaszkowicz | Danuta Władarz | II miejsce | |
Miejski Konkurs Międzyprzedmiotowy „Matematyka w literaturze i sztuce” | miejski | Aleksandra Gołdy | Danuta Władarz | I miejsce | |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Aleksandra Gołdy | Emilia Ziomek | wyróżnienie | SP IV-VI- Rzeźba |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Bożena Wojtaczka | Emilia Ziomek | wyróżnienie | SP IV-VI- Rzeźba |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Miłosz Zając | Emilia Ziomek | II miejsce | SP IV-VI- Rzeźba |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Sybilla Zingler | Emilia Ziomek | I miejsce | SP IV-VI- Rzeźba |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Anna Maternik | Emilia Ziomek | II miejsce | SP IV-VI- Witraże |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Julia Włodarczyk, Jakub Winter | Emilia Ziomek | wyróżnienie | SP IV-VI szopka |
Konkurs Rękodzieła Dziecięcego „W żłóbku na sianie“ | miejski | Małgorzata Milejczak | Emilia Ziomek | I miejsce | SP IV-VI szopka |
Barbórkowy Turniej Ringo | międzyszkolny | Julia Wrzosek, Bożena Wojtaczka | Andrzej Golus, Magdalen Iłczyk, Bożena Jaroń | I miejsce | |
Barbórkowy Turniej Ringo | międzyszkolny | Aleksandra Słowik, Paulina Lukaszkowicz | Andrzej Golus, Magdalen Iłczyk, Bożena Jaroń | II miejsce | |
Barbórkowy Turniej Ringo | międzyszkolny | Paulina Kuchta, Dominika Garbacik | Andrzej Golus, Magdalen Iłczyk, Bożena Jaroń | III miejsce | |
Barbórkowy Turniej Ringo | międzyszkolny | Jakub Pluskota, Dawid Żak | Andrzej Golus, Magdalen Iłczyk, Bożena Jaroń | I miejsce | |
Barbórkowy Turniej Ringo | międzyszkolny | Jakub Mlaskawa, Adam Komisarz | Andrzej Golus, Magdalen Iłczyk, Bożena Jaroń | III miejsce | |
XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej wg Ewangelii św. Łukasza | rejonowy | 1. Brunon Bąk 2. Jakub Szwach |
Ewa Mańka | finalista-awans do etapu diecezjalnego finalista-awans do etapu diecezjalnego | |
XI Przegląd Małych Form Teatralnych w j. angielskim | międzyszkolny | uczennice klasy VIc | Natalia Galecka, Sylwia Remisz | I miejsce | |
VII Międzyszkolny Konkurs „Przyleciały anioły do szkoły | międzyszkolny | Sybilla Zingler | Ewa Mańka | wyróżnienie |
Nasze sukcesy w latach 2014/2015
Nasze sukcesy w latach 2013/2014