Nasze sukcesy i osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015
Nazwa konkursu |
Etap |
Uczniowie |
Opiekun |
Osiągnięcia |
Uwagi |
Potyczki Sprawnościowe WOPR | międzyszkolny | Uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej nr 36 | Andrzej Golus | II miejsce | |
Turniej Gier i Zabaw z okazji Dnia Dziecka | międzyszkolny | Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 36 | Andrzej Golus | I miejsce | |
Turniej Ringo w Gimnazjum nr 9 | międzyszkolny | Uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 36 | Andrzej Golus | miejsca od I do VIII | |
XIV Zabrzański Konkurs z cyklu „Malowanie na ekranie” pt. „Zabrze miasto turystyki” | miejski | Bożena Wojtaczka | Irena Wziątek | wyróżnienie | |
Konkurs Poezji Dziecięcej 2015 | miejski | Krzysztof Jeż | Irena Wziątek | I miejsce | |
XIV Miejski Konkurs „Scenki w gwarze śląskiej” | miejski | Paulina Lukaszkowicz | Ewa Mańka | III miejsce | |
Koncert galowy XV Konkursu Piosenki Śląskiej „Karlik’ XXII Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. Prof. Adolfa Dygacza | rejonowy | Marta Buraś | Ewa Mańka | II miejsce | |
Międzyświetlicowy konkurs ,,Wiosenne ćwierkanie- bitwa na głosy” | miejski | Ania Siedlecka, Kamila Grabowska, Martyna Włodarczyk, Oliwia Garbulowska, Julia Stanisz | Justyna Puchała, Małgorzata Kenig-Majger | I miejsce | |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” | międzynarodowy | Kordian Kmietjan | Ewa Sierant | wyróżnienie | |
X Festiwal Pieśni Patriotycznej „…NIECH PŁYNIE W NIEBO DUMNY ŚPIEW…” | regionalny | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | I miejsce | |
Konkurs Informatyczny – “Krzyżówka Informatyczna” | miejski | Maciej Szczurowski | Irena Wziątek | I miejsce | |
XII Miejski Konkurs Recytatorski w j. angielskim | miejski | Aleksandra Gołdy | Natalia Galecka | I miejsce | |
XII Miejski Konkurs Recytatorski w j. angielskim | miejski | Julia Marciniak | Natalia Galecka | wyróżnienie | |
XV Konkursu Piosenki Śląskiej „Karlik” | rejonowy | Marta Buraś | Ewa Mańka | laureat | |
61. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | zespół wokalny CRESCENDO | Joanna Ringmann | wyróżnienie | |
61. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | 2 miejsce | |
61. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Aleksandra Gołdy | Krystyna Gibas, Joanna Ringmann | nagroda indywidualna | |
61. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka | miejski | Szkolna Grupa Teatralna | Krystyna Gibas, Joanna Ringmann | Brązowa maska – III miejsce | kategoria szkół podstawowych |
Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” | ogólnopolski | Jakub Chrószcz, Mateusz Grzybek, Malwina Gadomska, Aleksandra Gołdy, Wanessa Warszycka, Sandra Schoepe | Aleksandra Gajowska, Maria Tomicka | awans do półfinału ogólnopolskiego | |
Miejski Konkurs Polonistyczny „Mała Olimpiada Polonistyczna” | miejski | Mikołaj Szyll | Barbara Pruszkowska | 5 miejsce | |
X Miejski Konkurs Ortograficzny dla kl. III | miejski – finał | Paulina Giera | Ewa Mańka | I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii | |
X Miejski Konkurs Ortograficzny dla kl. III | miejski | Paulina Giera, Zofia Chuchała | Ewa Mańka | awans do finału | |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Aldona Karska | Emilia Ziomek | III miejsce | Kategoria: rzeźba |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Aleksandra Gołdy | Emilia Ziomek | II miejsce | Kategoria: rzeźba |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Bożena Wojtaczka | Emilia Ziomek | II miejsce | Kategoria: szopki |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Malwina Gadomska | Ewa Mańka | wyróżnienie | Kategoria: rzeźba |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Oliwia Modzelewska | Ewa Mańka | III miejsce | Kategoria: witraże |
XVII Konkurs Rękodzieła „W żłóbku na sianie” | miejski | Patryk Szuster | Ewa Mańka | III miejsce | Kategoria: szopki |
Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek | miejski | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | III miejsce | |
Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek | miejski | Szkolny Zespół CRESCENDO | Joanna Ringmann | II miejsce | |
Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek | miejski | Marta Buraś | Ewa Mańka | II miejsce | |
III Zabrzańskie Dni Anioła | miejski | Viktoria Kołeczko | Ewa Mańka | III miejsce | anielska kartka |
Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Kolędujmy Panu z Weselem” | regionalny | Szkolny Zespół CRESCENDO | Joanna Ringmann | wyróżnienia | |
Regionalny konkurs językowo – plastyczny „List do Świętego Mikołaja” | regionalny | Jakub Winter, Wanessa Warszycka, Julia Wrzosek | Natalia Galecka, Sylwia Szuba | wyróżnienia | |
Międzyszkolny Konkurs „Barbórka – górnicze święto” | międzyszkolny | Anna Maternik | Justyna Puchała, Małgorzata Kenig-Majger | II miejsce | |
XIX Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Znam twórczość Agnieszki Frączek” | Wojewódzki | Małgorzata Milejczak | Maria Tomicka | I miejsce | |
Miejski Festiwal Muzyczny pt. „Śpiewająca Podstawówka” | Miejski | Aleksandra Gołdy | Joanna Ringmann | I miejsce | solistka |
XVI Integracyjne Mistrzostwa Zabrza w Ringo | Regionalny | Klaudia Kowalczyk, Jagoda Więcek | Andrzej Golus | I miejsce | kategoria: dziewczęta – szkoły podstawowe |
XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „Savoir vivre – czyli dobre maniery na co dzień” | Wojewódzki | Aleksandra Gołdy | Maria Tomicka | I miejsce | kategoria klas V-VI |