NPRCz 2.0

logotyp_1

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Z radością informujemy, że w nasza szkolna biblioteka w roku 2023 r. otrzymała dofinansowanie w wysokości 15 000 zł w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Działania programowe będą realizowane w roku szkolnym 2023/2024.

Nasze oddziały przedszkolne również w roku 2023 otrzymały dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na zakup nowości wydawniczych w wysokości 3125 zł. Działania programowe będą realizowane w roku szkolnym 2023/2024.

W celu zbadania potrzeb czytelniczych naszych uczniów została utworzona ankieta. Bardzo prosimy uczniów, nauczycieli i rodziców aby poprzez udział w ankiecie zgłosić swoje potrzeby czytelnicze. Wyniki ankiety będą podstawą do opracowania listy książek przeznaczonych do zakupu w ramach NPRCz 2.0.

W wyniku analizy przesłanych zapytań ofertowych przez firmy: Ateneum Sp. K., Książnica Polska (księgarnia Victoria), Bonio.pl, Books Sp. z. o. o. biorąc pod uwagę największą zgodność ofert z przesłanym zapytaniem oraz kompletność serii wydawniczych do realizacji wybrano Książnicę Polską (księgarnia Victoria).

W wyniku analizy rynku do zakupu czytnika kodów Datalogic Czytnik bezprzewodowy 1D QBT2131 wybrano firmę NET-S Spółka Jawna.