Stimulating Creativity

W dniach od 13 do 19 kwietnia 2014 r. mgr Aleksandra Gajowska wzięła udział w anglojęzycznym szkoleniu „Stimulating Creativity through Cooperative Learning, zorganizowanym przez Foundation “Phoenix – 21 century” w Madrycie. Celem szklenia było podniesienie kompetencji zawodowych nauczyciela, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod pracy z uczniami m.in. nauczania kooperatywnego. Wyjazd został sfinansowany w ramach programu Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Kapitał Ludzki – Zagraniczna mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ramach projektów indywidualnych. W kursie uczestniczyli nauczyciele z różnych krajów: Słowacji, Grecji, Litwy, Niemiec, Portugalii oraz Turcji. Takie wielokulturowe spotkanie dało szansę poznać różne systemy edukacji oraz nawiązać kontakty, które pomogą przy tworzeniu wspólnych projektów międzynarodowych.

KL_NSS UF_FS