Migawki z dnia otwartego

Data: 21 marzec 2024, kategoria: Rok 2023/2024

Dzień otwarty autorstwa Biblioteka Szkolna SP 36 Zabrze
We wtorek, 19 marca 2024 roku, odbył się Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 36 im. Julina Tuwima w Zabrzu. Nasza szkoła przemieniła się tego wieczoru w prawdziwą szkołę magii, a przyszli pierwszoklasiści mogli poczuć się jak czarodzieje za sprawą magicznych czapek oraz różdżek! W salach lekcyjnych można było wziąć udział w wielu licznych atrakcjach, takich jak: malowanie twarzy, lekcja z nowoczesnymi gadżetami, zajęcia z tablicą multimedialną, kolorowanie magicznych zwierząt, zajęcia ruchowe, gry komputerowe, obserwacje, była nawet lekcja eliksirów i latania na miotle! Na końcu każdy uczestnik zabawy dostał dyplom za zdobycie magicznych umiejętności. Rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z Dyrekcją szkoły oraz nauczycielami, a na wszystkich gości czekały w naszej kawiarence pyszne wypieki przygotowane przez rodziców naszych uczniów. To był wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że przyszli pierwszoklasiści z uśmiechem na twarzy powitają wkrótce nowy rok szkolny w murach naszej magicznej szkoły.