Bezpłatne zajęcia z j. francuskiego dla uchodźców

Data: 8 czerwiec 2022, kategoria: Rok 2021/2022

Alliance Française w Katowicach oferuje bezpłatne kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych do końca sierpnia na wszystkich poziomach. Oferta jest przeznaczona dla uchodźców z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 24 lutego 2022 roku. Oferta zawiera 30 godzin kursu j. francuskiego w grupach dla dzieci i młodzieży i 60 godzin kursu j. francuskiego, w trybie intensywnym, w grupach dla dorosłych. Zajęcia są prowadzone na miejscu lub zdalnie.

Szczegóły:
– 30/ 60 godzin kursu j. francuskiego, w trybie intensywnym, w grupach dla dorosłych
– niezbędne materiały dydaktyczne
– konsultacje językowe
– zaświadczenie o ukończeniu kursu

Ви втікли від війни? Бажаєте почати вивчати французьку або продовжити вивчення мови?

У рамках проекту « Je parle французькою! я розмовляю français », Alliance Française в Катовіце пропонує безкоштовні курси французької мови для дітей, молоді та дорослих!

Заняття відбуваються стаціонарно або дистанційно.

Пропонуємо:

– тест на визначення рівня мови

– 30 годин курсу французької мови в групах для дітей та молоді

– 60 годин курсу французької мови в інтенсивному режимі в групах для дорослих

– необхідні навчальні матеріали

– мовні консультації

– сертифікат про закінчення курсу

Перший курс розпочнеться у червні. Кількість місць обмежена.

Записи:

– онлайн: https://forms.gle/rfmuyuUNkpEQuMsu5

– по телефону: + 48 518 868 344

– електронною поштою: kontakt@afkatowice.com

– особисто: Alliance Française w Katowicach, Ul. Staromiejska 12/3, 40-013 Katowice

Необхідно представити документ, що підтверджує в’їзд до Польщі після 24 лютого 2022 року.

Проект співфінансують: Посольство Франції в Польщі та Alliance Francaise в Катовіце.