Kartka dla cichego bohatera

Data: 20 kwietnia 2020, kategoria: Rok 2019/2020

CICHY-BOHATERDziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom za mobilizację i włączenie się do naszej szkolnej akcji ,,Kartka dla Cichego Bohatera”. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne kartki dla ludzi, którzy pomimo niesprzyjających i trudnych warunków wykonują swoją pracę w czasie pandemii koronawirusa.  Chcieliśmy w ten sposób im podziękować za ich codzienny trud i poświęcenie. 

Prace można zobaczyć w poniższej galerii, a my życzymy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, sprzedawcom, kierowcom dużo siły, energii i odwagi. Jednocześnie przepraszamy tych, których teraz pominęliśmy. Mamy nadzieję, że te kartki wywołają uśmiech na ich twarzach i poczują wsparcie oraz wdzięczność z naszej strony.

Dziękujemy! I. Janosz, J. Puchała

CICHY-BOHATER BOHATER2 CICHY-BOHATER-1

komentarze: zamknięte