Regionalny konkurs „Spacerkiem po moim mieście”

Data: 5 maj 2021, kategoria: Rok 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w regionalnym konkursie „Spacerkiem po moim mieście”, którego jesteśmy organizatorem. Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem „Ekologia w moim mieście”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie folderu reklamowego, będącego wizytówką własnego miasta. Praca powinna zachęcać do poznania danej miejscowości, obejrzenia ciekawych obiektów przyrodniczych, miejsc spacerowych, może prezentować działania ekologiczne podejmowane przez mieszkańców lub lokalne władze. Folder reklamowy może być wykonany w dowolnym programie graficznym lub metodą plastyczną w formacie A4 lub A3 (jednostronnie). Organizatorzy konkursu wyłonią laureatów w dwóch kategoriach:

I kategoria klasy 4-6 szkoły podstawowej

II kategoria klasy 7-8 szkoły podstawowej

którym zostaną przyznane nagrody.

Zdjęcia prac konkursowych wraz ze zgodami opiekunów na udział w konkursie należy przesłać (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa) do 23 maja 2021 roku na adres konkurs@sp36.zabrze.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę szkoły oraz miejscowość np. SP 36 Zabrze, proszę pamiętać, aby prace w nazwie pliku były opisane imieniem i nazwiskiem autora.

Regulamin konkursu „Spacerkiem po moim mieście”