Dzieci w wirtualnej sieci

Data: 27 maj 2021, kategoria: Rok 2020/2021

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii przygotowała dla rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym broszurę nt. zagrożeń płynących z nieograniczonego dostępu do Internetu. Jest ona szczególnie aktualna w czasie gdy dzieci mają za sobą niemal rok nauki przez Internet. Był to niestety również czas, gdy dzieci – bez kontroli rodziców – miały dostęp do szkodliwych treści znajdujących się w sieci. Broszura „Dzieci w wirtualnej sieci” ukazuje wspomniane zagrożenia oraz wyposaża rodziców w niezbędną wiedzę i rozwiązania pomocne w wychowaniu oraz uczenia właściwego korzystania z urządzeń elektronicznych. Poniżej prezentujemy filmik zachęcający do zapoznania się z materiałami Fundacji. Broszura dostępna jest tutaj: Dzieci w wirtualnej sieci.