Data: 29 wrzesień 2020, kategoria: Rok 2020/2021

IMG_20200929_103424W dniu 29 września klasa IIa z panią Aleksandrą Lisowską oraz panią Magdą Piotrowicz-Kopiec  wzięła udział w nietypowym spotkaniu autorskim z panią Renatą Piątkowską. Spotkanie było niecodzienne – bo odbyło się w formie zdalnej. Organizatorem spotkania była Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego. Nasi uczniowie siedzieli w swoich szkolnych ławkach, a autorka zbioru opowiadań pt. „Zbój” u siebie w domu. Aby uczniów przygotować do spotkania i zapoznać ich z twórczością Renaty Piątkowskiej p. Lisowska przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Wieloryb”. Spotkanie, dzięki któremu nasi uczniowie poznali samą Panią Renatą Piątkowską oraz Jej twórczość bardzo się podobało.  Była to jedna w kilku atrakcji, które przygotowała p. Lisowska z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, pozostałe – niebawem!