Szkolny konkurs językowo-plastyczny

Data: 23 czerwiec 2021, kategoria: Rok 2020/2021

niemiecki-1Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w szkolnym konkursie językowo-plastycznym „Najsłynniejsze budowle krajów  niemieckojęzycznych (DACHL) i Wielkiej Brytanii w 3D”. Młodzi twórcy przygotowali swoje budowle/ makiety indywidualnie stosując różnorodne techniki. Konkurs miał na celu zainteresować uczniów kulturą oraz architekturą niemieckiego obszaru językowego oraz pogłębić ich wiedzę o krajach DACHL i Wielkiej Brytanii oraz rozwijać wyobraźnię, pomysłowość, kreatywność i uzdolnienia plastyczne. Modele zostały ocenione przez jury w składzie: Marta Karch (nauczyciel języka niemieckiego), Anna Kossowska, Joanna Hojka (nauczycielki języka angielskiego) oraz Alina Muschalik (nauczyciel plastyki).
Nagrodzone prace to:
I miejsce – Bartosz Gohla klasa 7A
II miejsce – Julia Maciejska klasa 8A
III miejsce –  Karolina Stopyra 7B
Wszystkie prace były świetne, dopracowane, interesujące, dlatego każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Wydawnictwu EDGARD, RM oraz REBEL serdecznie dziękujemy za przekazanie  nagród.

niemiecki3 niemiecki2